in

The Voice oficjalnie na TikTok

Jeden z najpopularniejszych muzycznych talent show – The Voice założył swój oficjalny profil na TikTok. 

The Voice

Program The Voice to jeden z najpopularniejszych muzycznych talent show na świecie, który do tej pory został wyemitowany w ponad 60 krajach. Format został stworzony przez holenderskiego potentata mediowego Johna de Mola we współpracy z muzykiem Roelemem van Velzenem. Premiera programu miała miejsce we wrześniu 2010 roku na kanale holenderskiej stacji RTL4 jako The Voice of Holland. Sukces programu sprawił, że niedługo po tym kolejne kraje zaczęły wykupować licencję na prowadzenie programu.

The Voice na TikTok

Program The Voice idąc za trendem wszystkich największych programów telewizyjnych w USA założył swój oficjalny profil na TikTok. Razem z otwarciem profilu talent show stworzyło swój oficjalny hashtag #chairturn, który polega na nagraniu filmiku zawierającego charakterystyczny element programu, czyli obracające się krzesła. Challenge ma obecnie ponad 10 milion wyświetleń.

Najpopularniejszym filmik w tagu jest wideo nagrane przez amerykańską tiktokerkę Rominę Gafur, która śpiewa i jednocześnie pokazuje jak zachwyca ją jej własny śpiew i odwraca krzesło. Wideo ma już milion serduszek.

The Voice Camp – Wielkie Zainteresowanie Obozami!

The Voice, Idol i World of Dance oficjalnie na TikTok