in ,

Nowe kampanie reklamowe TikToka na świecie

TikTok jest bardzo często postrzegany jako aplikacja, której większość userów to dzieci. Próbując walczyć z taką opinią o aplikacji, ByteDance prowadzi obecnie szereg kampanii, które skierowane są do starszych użytkowników Internetu.

Dzielnice biznesowe Londynu w reklamach TikToka

Polski tiktoker BlogerWojciech wrócił właśnie z Londynu i przesłał nam materiały ukazujące kampanie reklamowe TikToka w ścisłych centrach biznesowych stolicy Wielkiej Brytanii. Filmy z aplikacji pojawiają się na ekranach LED i LCD na największych stacjach londyńskiego metra, przez które dziennie przewija się ponad 3 milionów ludzi. Co ciekawe reklamy ukazywały starszych użytkowników aplikacji, najczęściej w przedziale wiekowym 24-34.

TikTok na studenckich kampusach w USA

TikTok prowadzi równolegle bardzo ciekawą kampanię w Stanach Zjednoczonych. Punkty aplikacji można spotkać na uniwersyteckich kampusach. Za pobranie TikToka można otrzymać kawałek pizzy oraz różne inne gadżety związane z aplikacją. Co więcej TikTok wyszukuje również studentów, którzy będą pełnić rolę Ambasadorów na danych uczelniach. Ich zadanie ma polegać na wyszukiwaniu utalentowanych uczniów oraz tworzenie społeczności wokół użytkowników aplikacji TikTok na danym kampusie.

MAJÓWKA Z TIKTOKERAMI

Wynajmij sobie chłopaka oficjalny zwiastun