in ,

Dj Khaled oficjalnie na TikTok

Dj Khaled podjął oficjalne partnerstwo z aplikacją TikTok. Razem z wejściem amerykańskiego producenta muzycznego powstały dwa oficjalne, globalne challenge.

Główny motywator TikToka

Tej postaci chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Dj Khaled to producent muzyczny i dj, który współpracował z takim artystami jak: Rihanna, Justin Bieber, Nicki Minaj, Beyonce, Jay Z, Chris Brown, Cardi B oraz Demi Lovato. Na TikTok wszedł jako Chief Motivational Officer, czyli główny dyrektor motywacyjny. No i nie ma co się dziwić DJ Khaled ma tak imponujące CV, że bez problemu może teraz motywować do działania użytkowników aplikacji TikTok!

Chief Motivational Officer: DJ Khaled | TikTik

we're proud to introduce the world to our new chief motivational officer, DJ Khaled 🚨🔑

Opublikowany przez TikTok Poniedziałek, 1 kwietnia 2019

#CatchTheBlessing i #BornCool

Skoro Dj Khaled ma motywować użytkowników, to oficjalne challenge producenta muszą dodawać siły do działania! Pierwszy z nich #CatchTheBlessing polega na nagraniu duetu do filmu Dj’a Khaleda, który udziela oficjalnego „błogosławieństwa” użytkownikom TikToka.

Drugie wyzwanie Dj’a Khaleda #BornCool polega na nagraniu filmu, który pokazuje, że wszyscy jesteśmy fajni bez względu na to jak wyglądamy, co robimy w życiu i skąd pochodzimy!

Powstanie 2 sezon serialu The Umbrella Academy

„Spacer po linie” nowym singlem Zuzy Jabłońskiej!!