in ,

Jak zdobyć koronę na TikTok – Sprawdzone metody.

Zdobycie korony na platformie TikTok dla wielu Tiktokerów stanowi sens życia i nie ma co się temu dziwić. Za koroną idzie wiele korzyści na platformie, a zdobycie jej nie jest łatwe. Na polskim TikTok tylko najlepsi polscy TikTokerzy posiadają upragnioną Koronę „TikTok CROWN”.

Trzeba pamiętać, że: TikTok przyznaje je tylko najlepszym z najlepszych. Posiadacze koron z TikTok to prawdziwi wpływowi Twórcy na tej platformie. 

Ale jak zdobyć koronę na TikTok nie jest jasne. Pojawiają się one ukryte w tajemnicy i rzadko przekazywane w oficjalnych sekcjach strony.

Rzeczywiście, jedyną wzmianką o koronach w dziale FAQ na stronie TikTok jest informacja, że ​​należy zignorować wszelkie witryny, które oferują proste sposoby na zdobycie korony. TikTok radzi swoim obserwatorom, aby nie dali się zwieść żadnemu serwisowi dostarczając wskazówek, jak łatwo zdobyć koronę. Ostrzegają, że te witryny są pułapkami zaprojektowanymi do podważenia twoich danych osobowych.

To prawda, że ​​większość wyników wyszukiwania „Jak zdobyć koronę na TikTok” rzeczywiście prowadzi do podobnych brzmiących witryn i aplikacji, oferując proste sposoby na oszukanie sobie korony na TikTok. Nie możesz jednak twierdzić, że nie zostałeś ostrzeżony.

Co to jest Korona na TikTok Crown?

W (dawnej) wersji strony wsparcia TikTok napisano, że „Dawanie koron jest systemem, którego obecnie używamy do ustalenia autentyczności profili kluczowych osób na TikTok. Mimo, że koronujemy znanych użytkowników w aplikacji, my także przypisujemy korony z innych powodów. ”

Z tego możemy wywnioskować, że TikTok przyznaje korony najlepszym użytkownikom. Korzystają z szeregu kryteriów, które różnią się w zależności od sytuacji. Mówiąc wprost, przyznają korony osobom, które uważają za wpływowe.

Dodają oni do swojego oświadczenia, że ​​”tworzenie wysokiej jakości treści i aktywne angażowanie ich w społeczności muzycznej to najlepsze sposoby na zwiększenie swoich szans„.

Jak zdobyć koronę na TikTok

Podsumowując: NIE MA JASNYCH kryteriów, które wpływają na przyznanie korony na TikTok. Nie ma też żadnego oficjalnego formularza zgłoszeniowego. Wszystkie inne tego typu strony oferujące weryfikacje kont na TikTok – to zwykłe oszustwa. Musicie o tym pamiętać!

Jarek Kostrzewa

Written by Jarek Kostrzewa

Związany z branżą social media od ponad 10 lat. Konsultant wielu artystów, youtuberów, influencerów i Tiktokerów w zakresie budowania społeczności w internecie.

TOP TIKTOKERZY z Polski | TIKTOK Wrzesień 2018

#Ohnanana – Nowy Globalny Tag na TikToku