in

„Najlepsze R&B, jakie powstało w Londynie w ostatnim czasie”. Posłuchaj nowego singla Mabel!

Mabel prezentuje premierowy singiel „Don’t Call Me Up”, pierwszy po ogłoszeniu nominacji artystki do nagrody Brit w kategorii British Breakthrough Act.

„Don’t Call Me Up” to kolejny etap w ekscytującej karierze 22-latki, która może pochwalić się ponad 2 mln sprzedanych singli w samej Wielkiej Brytanii. Utwór pokazuje, że artystka nie czuje żadnego skrępowania w drodze do bycia najgorętszym dobrem eksportowym Anglii w kategorii gwiazd popu. Współautorami utworu są Mabel, Steve Mac („Shape of You” Eda Sheerana, „If You’re Over Me” Years & Years) i Kamille Purcell (Little Mix, Mist, Clean Bandit). Mabel śpiewa o odnajdywaniu siły w rozstaniu. Do kawałka powstał teledysk.
[youtube v=”9TQKyDD9Yig”]
Mabel wytacza swój autorski, płomienny szlak – The Guardian
Jedna z najlepszych nowych artystek tego roku… Mabel urodziła się, by występować na scenie – Sunday Times
Najlepsze R&B jakie powstało w Londynie w ostatnim czasie – The Fader
Bez mrugnięcia okiem przewraca do góry nogami świat muzyczny zdominowany przez mężczyzn – Dazed
Bogactwo dźwięków i uczciwość, która ją wyróżnia – Noisey
Artystka wychowywała się i dorastała w wielu miejscach: Szwecji, Maladze, Londynie. Utwory na jej debiutanckim mixtape „Ivy To Roses” poruszały wiele tematów, od młodzieńczej miłości, poprzez złamane serce, wyzwania, jakie spotykają związki w czasach cyfrowych, aż do kwestii związanych z lękiem, słabościami, różnicami kulturowych i chęci czucia się dobrze we własnej skórze. Muzyka Mabel stała się ścieżką dźwiękową dla wszystkich, którzy swoje słabości pragną przekuć w wewnętrzną siłę.
Do najważniejszych utworów w dotychczasowym dorobku Mabel należą „Finders Keepers”, „My Lover” oraz „Ring Ring”.
Jarek Kostrzewa

Written by Jarek Kostrzewa

Związany z branżą social media od ponad 10 lat. Konsultant wielu artystów, youtuberów, influencerów i Tiktokerów w zakresie budowania społeczności w internecie.

CARDI B na Orange Warsaw Festival 2019 / OWF 2019 Lineup

4DREAMERS – CRUSH TOUR BY ZOZOLE – Bilety, Miasta, Spotkania, Informacje