in ,

Jordan Fisher i Ross Butler dołączają do ekipy Do Wszystkich Chłopców Których Kochałam 2

Gwiazda serialu Riverdale Ross Butler oraz amerykański piosenkarz i aktor Jordan Fisher dołączają do obsady 2 części filmu Do Wszystkich Chłopców Których Kochałam.

Jedna z najgorętszych premier Netflixa tego roku

Pod koniec zeszłego roku Internet obiegła informacja o powstaniu 2 części filmu Do Wszystkich Chłopców Których Kochałam. Data premiery sequelu nie jest jeszcze znana. Jednak każda informacja dotycząca filmu wzbudza wiele emocji.

Nowi bohaterowie

Ross Butler, który dołączy do obsady wcieli się w postać najlepszego przyjaciela Petera (Noah Centineo) – Trevora Pike’a. Aktora mogliśmy zobaczyć wcześniej między innymi w pierwszej części serialu Riverdale. Ross zrezygnował jednak z udziału w kolejnej części produkcji Netflixa na rzecz innego netflixowego hitu 13 Powodów. 

Natomiast Jordan Fisher wcieli się w postać Johna Ambrose’a McClarena, czyli przyjaciela z dzieciństwa Lary, który pod koniec 1 części filmu zjawia się z listem pod drzwiami bohaterki. Aktora mogliśmy zobaczyć wcześniej między innymi w produkcjach Disneya takich jak: Teen Beach oraz Teen Beach 2.

„Spacer po linie” nowym singlem Zuzy Jabłońskiej!!

KJ Apa zagra w nowym filmie Netflixa!