in ,

The Perfect Date Wynajmij sobie chłopaka – znamy datę premiery nowego filmu Netflix

Netflix zdradził datę premiery długo wyczekiwanej komedii romantycznej „The Perfect Date”. W filmie zobaczymy największe gwiazdy Netflixa!

Netflix zrobił niespodziankę na Dzień Kobiet wszystkim dziewczynom, które wyczekują najnowszej premiery filmu „The Perfect Date”. W komedii romantycznej zobaczymy między innymi Noah Centineo znanego z „Dla wszystkich chłopców, których kochałam”, Camila Mendes z „Riverdale” oraz Laurę Marano, gwiazdę Disneya, która grała Ally w serialu „Austin i Ally”.

„The Perfect Date”

Najnowszy film Netflixa opowiada historię nastolatka Brooksa Rattigana (Noah Centineo), który stara się zdobyć pieniądze na wymarzony college. Brooks wpada na pomysł stworzenia nietypowej aplikacji randkowej. Za jej pośrednictwem umawia się z różnymi dziewczynami. Jednak na każdej nowej randce chłopak zmienia swoją tożsamość, udając nieistniejących chłopaków.

Kiedy premiera?

Fani spekulowali, że premiera filmu będzie miała miejsce w te wakacje. Jednak nowa produkcja Netflixa pojawi się w serwisie już 12 kwietnia 2019 roku!

Zaful oficjalnie na TikTok

Fryderyki 2019 – nominowani i zwycięzcy