in , ,

Program Dla Twórców na TikTok – TikTok Creator

Cześć twórcom!

Program TikTok Next Level zapewnia narzędzia i zasoby do tworzenia niesamowitych filmów, łączenia się z innymi twórcami i rozwiązywania wszystkich problemów technicznych!

ANALITYKA

Czas, aby przenieść Twoje filmy na wyższy poziom! Nasz cotygodniowy raport o danych o twórcach i analizach zapewni Ci analitykę dotyczącą Twojego konta i Twoich filmów.Zobaczysz, jak rozwijają się Twoi widzowie i jak Twoje filmy są wyświetlane w naszej aplikacji.

WSPARCIE TECHNICZNE

Usterki? Jesteśmy tu dla Ciebie, na wypadek, gdyby coś nie działało w aplikacji i Twoim koncie. Poinformuj nas o problemie, a nasi inżynierowie odpowiedzą w ciągu 72 godzin.Uwaga: nasi inżynierowie mogą pomóc tylko w kwestiach technicznych

.

WCZESNY DOSTĘP DO FUNKCJI

Zachowaj świeżość treści! Najlepsi twórcy zostaną wybrani, aby uzyskać wczesny dostęp do naszych przyszłych funkcji i wersji produktów.

ŁĄCZENIE TWÓRCÓW ZE SOBĄ I OFICJALNE WYDARZENIA TIKTOK

Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie pracować i tworzyć wspaniałe filmy.Będziemy organizować regularne wydarzenia dla twórców i ułatwiamy je, więc zostańcie na bieżąco z pocztą!

 

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ DO TIKTOK NEXT LEVEL PROGRAM

Jeśli któryś z tych programów twórców wydaje ci się interesujący, wypełnij poniższy formularz. Wkrótce skontaktujemy się z Tobą!

LINK DO ZGŁOSZENIA:

https://www.tiktok.com/creator/

 

Jarek Kostrzewa

Written by Jarek Kostrzewa

Związany z branżą social media od ponad 10 lat. Konsultant wielu artystów, youtuberów, influencerów i Tiktokerów w zakresie budowania społeczności w internecie.

#ŻycietoFilm – oficjalny tag CLEO w TIKTOK + nowy filtr REC

SMOLASTY w Krakowie – Frantic Club 8.11.2018