in ,

Powstanie spin-off serialu Riverdale Katy Keene

To cudowna informacja dla wszystkich fanów Riverdale. Dystrybutor serialu stacja The CW zamówiła pilotażowy odcinek spin-offu.

Riverdale – przed nami kolejny sezon

Serial Riverdale opowiada o zaginięciu nastolatka z bardzo wpływowej rodziny, którego przyjaciele próbują rozwiązać zagadkę tajemniczego morderstwa. Serial, który oparty jest na komiksie Archie Comics stał się Netflixowym hitem. Już pod koniec stycznia tego roku twórcy oficjalnie potwierdzili informację na temat powstania 4 sezony dramatu. Co więcej dystrybutor serialu stacja The CW na fali popularności Riverdale powstanowiła stworzyć spin-off serialu, który ma nosić tytuł Katy Keene oparty na komiksie Wilbur Comics

Katy Keene fabuła i aktorzy

Fabuła spin-offu – offu serialu Riverdale będzie rozgrywała się kilka lat po wydarzeniach, mających miejsce w Riverdale. W tytułową rolę Katy Keene wcieli się Lucy Hale, znana z serialu Pretty Little Liars (Słodkie Kłamstewska). W spin-offie zagra dziewczynę, marzy o zrobieniu kariery w świecie mody. W pogodni za marzeniami wyjeżdża do Nowego Jorku wraz z przyjaciółmi i tam próbuje swoich sił. W pilotażowym odcinku zobaczymy również Ashleigh Murray, czyli Josie McCoy znaną z Riverdale,Jonnego Beauchampa, Julię Chan, Lucien Leon Laviscount i Camille Hyde. 

Kiedy premiera?

Szacuje się, że premiera pilotażowego odcinka Katy Keene odbędzie się na jesieni 2019 roku lub w lato 2020 roku.

Graj i pomagaj z 2thelight

2 sezon Sabriny już niedługo na Netflix