in , ,

Graj i pomagaj z 2thelight

Tiktokerzy włączyli się w akcję promocji gry charytatywnej 2thelight. Głównym celem rozgrywki jest zdobywanie wirtualnych monet, które po ukończeniu gry można przekazać na wybraną organizację charytatywną.

Pomaganie przez zabawę

Fabuła gry 2thelight dzieje się w 3 polskich miastach: Krakowie, Gdańsku i Warszawie, w których ulokowane są placówki szpitalne walczące o zdrowie dzieci ze schorzeniami kardiologicznymi, onkologicznymi oraz mukowiscydozą. Gra kończy się w Gdańsku – mieście, które większości kojarzy się z wakacjami i przyjemnie spędzonym czasem. Cała podróż, którą przemierza wybrana przez nas postać jest metaforą choroby. Każdy kolejny etap gry jest coraz trudniejszy, tak jak etapy walki z postępującą chorobą. Użytkownik po przejściu całej rozgrywki jest poproszony o podanie maila na którego przychodzi wiadomość, dzięki której po potwierdzeniu tożsamości wirtualne pieniądze stają się prawdziwe, a każda moneta to jedna złotówka przekazana na fundację. Co więcej osoba, która gra ma także do wyboru opcję nagrody dla siebie, jednak chyba nie o to w tej grze chodzi 😉 Organizator akcji firma WIŚNIOWSKI wraz ze swoimi partnerami handlowymi przeznaczył na ten cel 300 tys. złotych. Obecnie udało się uzbierać 266 297 złotych, więc do pełnej kwoty zostało już niewiele! Zbiórka kończy się 17.03.2019.

Tiktokerzy wspierają akcję

W akcje promocji gry zaangażowali się tiktokerzy: Patrycja Widera, Wyobraźnia oraz Natalia Sisik, którzy na swoich live’ach grali w grę razem ze swoimi widzami.

Link do gry: https://www.2thelight.pl/

Będzie nowy sezon The end of the f***ing world

Powstanie spin-off serialu Riverdale Katy Keene